Polska, medal nagrodowy dla Uczestnika Narodowego Biegu, 1936

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:31:30
102732
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal nagrodowy dla Uczestnika Narodowego Biegu, 1936, sygnowany TELIER, Aw: Scena ukazująca bieg, Rw: Na tle sportowców różnych dyscyplin koło, a wewnątrz napisy UCZESTN. NARODOWEGO BIEGU / BANK P K O /LENS 1936 / 5 MIEJSCE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm, patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 327

1)  32 zł
2)  30 zł