Polska, medal Zawody Szybowcowe w Ustianowej, 1935

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:31:00
102730
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal Zawody Szybowcowe w Ustianowej, 1935, niesygnowany, Aw: Szybowiec na tle gór rozdziela na cztery części datę 1935, w otoku napis, Rw: Wklęsły wygrawerowany napis LOPP / Kazimierzowi / Pienkiewiczowi / za 1 zadanie / ARP
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm
Literatura: Strzałkowski nie notuje

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 436

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł