Polska, medal 100-Lecie Banku Polskiego, 1928

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:29:30
102725
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal 100-Lecie Banku Polskiego, 1928, medal autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, na szyi sygn. J. AUMILLER, Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy; u dołu Orzeł, na górze data MCMXXVIII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, diurka do zawieszania
Literatura: Strzałkowski 609

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 578

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł