Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem, 1910

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:27:30
102722
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem, 1910, niesygnowany z uszkiem, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. Ks. WITOLD, 1410-1910, Rw: Postacie Jagiełły i Witolda z chorągwią u napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 31 mm, patyna
Literatura: Strzałkowski 158

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 975

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł