Polska, medal Adam Mickiewicz, 1898

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:27:00
102721
Opis: Polska - XIX wiek, medal Adam Mickiewicz, 1898, autorstwa Wacława Szymanowskiego, Aw: Głowa poety w prawo i napis w otoku, Rw: Postać poety siedzącego na skale, przed nim dwa geniusze natchnienia, dzieło znakomitego modernisty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm, na obrzeżu punca BRONZE, patyna

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1031

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  250 zł
5)  135 zł