Polska, medal Śmierć księcia Józefa Poniatowskiego, 1813

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:26:30
102720
Opis: Polska - XIX wiek, medal Śmierć księcia Józefa Poniatowskiego, 1813, autorstwa Franciszka Caunoisa, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło JOZEF XIĄZE PONIATOWSKI, Rw: Płacząca kobieta stojąca przy urnie księcia, wokoło napis ZYL DLA OYCZYZNY UMARL DLA SLAWY...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 39.05 g, średnica 42 mm, patyna
Literatura: H-Cz. 3988

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1234

1)  250 zł
2)  240 zł