Polska, Józef Piłsudski

Ordery i odznaczenia polskie
Polska, Józef Piłsudski

Polska, Józef Piłsudski

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2013 21:27:00
101798
Opis: Polska, Józef Piłsudski, medalion niesygnowany, późniejszy odlew oraz odcisk popiersia marszałka na skórze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: jasny brąz 82 mm, skóra 35 mm, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 774

1)  65 zł
2)  60 zł