Polska, 50 lecie Towarzystwa Wioślarskiego Włocławek, 1886-1936

Ordery i odznaczenia polskie

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2013 20:45:00
80224
Opis: Polska, 50 lecie Towarzystwa Wioślarskiego Włocławek, 1886-1936, brązowa i srebrna plakieta, niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz i brąz srebrzony 68 x 42 mm, emalia, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 627

1)  90 zł