Polska, odznaka "Sokoła", Legiony Polskie 1914

Ordery i odznaczenia polskie
Polska, odznaka

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2013 20:33:00
80250
Opis: Polska - do 1945, odznaka "Sokoła", Legiony Polskie 1914, zapięcie na agrafkę
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, Orzeł złocony

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2360

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł