Polska, dwugrosz koronny, 1651

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 21:23:00
101513
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, dwugrosz koronny, 1651, Bydgoszcz, Aw: Orzeł i napis wokoło IOAN CAS D G POL&SVEC REX, Rw: II / MON ARG REG POL / 1651
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.13 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 649

1)  55 zł
2)  50 zł