Polska, grosz, 1768 / G

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską
Polska, grosz, 1768 / G

Polska, grosz, 1768 / G

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 21:31:00
101492
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, grosz, 1768 / G, Warszawa, "GROSSVS"
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage miedź 224

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5015

1)  65 zł
2)  60 zł