Polska, lot dwóch półgroszy litewskich, 1510 i 1514

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 20:46:00
101504
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, lot dwóch półgroszy litewskich, 1510 i 1514, Wilno, w zestawie: dwa półgrosze litewskie, Aw: Pogoń i napis wokołó, Rw: Orzeł i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: dość czytelnie wybite monety, razem 2 sztuki, ciemna patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 615

1)  65 zł
2)  60 zł