Polska, lot dwóch groszy, 1531, 1534
Zakończenie: 25-04-2013 20:45:00
101505
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, lot dwóch groszy, 1531, 1534, różne mennice, w zestawie: 1) grosz 1531 mennicy gdańskiej 2) grosz 1534 mennicy toruńskiej |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | razem 2 sztuki, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 648