Polska, lot trzech półgroszy litewskich

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 20:36:00
101503
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, lot trzech półgroszy litewskich, w zestawie trzy monety: półgrosz litewski, Aw: Pogoń i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, ciemna patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 557

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł