Polska, lot dwóch monet

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską
Rozpoczęcie: 15-04-2013 17:00
Zakończenie: 25-04-2013 20:35:00
Polska, lot dwóch monet

Polska, lot dwóch monet

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 20:35:00
101502
Opis: Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, lot dwóch monet, w zestawie: 1) półgrosz litewski, mennica Wilno, Aw: Pogoń litewska, w otoku napis, Rw: Orzeł, odmiana z czcionką gotycką 2) półgrosz koronny, Aw Orzeł w otoku napis, Rw: Korona, w otoku napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, ciemna patyna
Literatura: Kubiak 27-33, typ VI (półgrosz)

Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 707