Polska, lot dwóch monet

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską
Polska, lot dwóch monet

Polska, lot dwóch monet

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 20:32:00
101501
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, lot dwóch monet, w zestawie: 1) denar Aw: Korona, Rw: Orzeł 2) półgrosz koronny Aw: Korona i pod nią F‡, Rw: Orzeł
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, ciemna patyna
Literatura: Kubiak 27-33, typ VI (półgrosz)

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 561

1)  44 zł
2)  42 zł