Aukcja 82 / 530

USD/PLN: 3.900 | EUR/PLN: 4.200 | data: 18-05-2024
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
Jesteś w: A82  MEDALE  POLSKA  Polonia na Emigracji

Zestaw 2 medali na pamiątkę Wystawy Światowej w Nowym Jorku, 1940, projektował Julio Kilenyi

Numer: 530
Opis: POLSKA / Polonia na Emigracji. Zestaw 2 medali na pamiątkę Wystawy Światowej w Nowym Jorku, 1940, projektował Julio Kilenyi; Aw: Popiersie Ignacego Paderewskiego w lewo, po prawej sygnatura KILENYI, PADEREWSKI, Rw: Pawilon Wystawy, obok pomnik Władysława Jagiełły, po bokach dwa drzewa, w odcinku REPUBLIC OF POLAND / EXHIBITION / NEW YORK WORLD’S FAIR / 1940; Strzałkowski 860 (RR); 1) na obrzeżu nabite BRONZE; brąz, 76.6 mm, 178.33 g, patyna, minimalne uszkodzenia obrzeża; 2) brąz, 31.9 mm, 12.89 g; medal czyszczony.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 54