Aukcja nr 81
USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.350 | data: 18-11-2023
90 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Proporzec z płachtą w prawo, po lewej stronie popiersie konia w prawo; Fbg 760, FbgCDS 145; srebro, 24.6 mm, 0.46 g. |
200 zł 550 zł
91 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w).; Dwa półksiężyce, rogami skierowane ku górze, nad nimi głowa orła w lewo; Fbg 838, FbgCDS 216; srebro, 26.5 mm, 0.70 g; patyna, w.. |
200 zł 650 zł
92 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Mur bramny z wieżą i blankami; Fbg 882, FbgCDS 278; srebro, 26.2 mm, 0.62 g; patyna. |
200 zł 850 zł
93 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Dwie wieże ze spiczastymi dachami, między nimi krzyż na trójkątnej podstawie; Fbg 905, FbgCDS 267A; srebro, 25.5 mm, 0.67 g; nie.. |
200 zł 700 zł
94 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Mur bramny z trzema wieżami, środkowa wieża większa, ze spiczastym dachem; Fbg 910, FbgCDS 271; srebro, 24.7 mm, 0.41 g; pęknięc.. |
200 zł 400 zł
95 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Mur bramny z dwiema wieżami i krzyżem, w świetle bramy głowa orła w lewo; Fbg 925, FbgCDS 290; srebro, 24.6 mm, 0.53 g; minimlan.. |
200 zł 1 000 zł
96 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Wieża ze spiczastym dachem, po bokach dwa krzyże, pod wieżą kwiat; Fbg 932, FbgCDS 295; srebro, 25.9 mm, 0.64 g; patyna. |
200 zł 800 zł
97 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Brakteat szeroki, (II poł. XIII w.); Wieża bramna, po bokach dwa skrzydła, w świetle bramy kwiat; Fbg 937, FbgCDS 299; srebro, 26.0 mm, 0.65 g; patyna, niewielkie pę.. |
II- EF- |
200 zł 700 zł