Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
757 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold 1619-1632
talar 1620, Ensisheim, Aw: Popiersie arcyksięcia jako biskupa Strassburga i napis w otoku, Rw: Tarczaherbowa, w otoku napis, Dav.3342
300 zł
280 zł
758 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold 1619-1632
talar 1624, Hall, j.w., Dav.3330, uszkodzenie blachy na rewersie
180 zł
759 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold 1619-1632
2 talary b.d.(1626), Hall, Aw: Popiersia arcyksięcia jako hrabiego Tyrolu i jego małżonki Klaudii, w otokunapis, Rw: Orzeł, w otoku napis, Dav.A3331, 57,27 g.
1 200 zł
1 020 zł