Aukcja nr 70

USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
Jesteś w: A70  MEDALE  ROSJA  Aleksander III 1881-1894
653 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany medal nagrodowy gimnazjum żeńskiego za osiągnięcia w nauce; Aw: Popiersie Marii Fiodorownej w prawo z sygnat..
II/II+
EF/EF+
7 500 zł
0 zł
654 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-lecie służby państwowej Stanisława Walentynowicza Kierbedzia; Aw: Popiersie w lewo, wokoło СТАНИСЛАВЪ ВАЛЕРIАНОВ..
1 250 zł
0 zł