Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w:
A67
561 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 1 rubel 1844 MW, Warszawa; odmiana z ogonem Orła ułożonym wachlarzowato; Bitkin 423, Plage 433; patyna, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
800 zł 1 200 zł
562 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 15 kopiejek = 1 złoty 1832 НГ, Petersburg; św. Jerzy bez płaszcza; Bitkin 1112 (R), Plage 398; patyna, piękny stan zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 2 800 zł
563 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1840 MW, Warszawa; duże cyfry daty; Iger KK.40.1.a, Bitkin 1206, Plage 191; patyna, pięknie zachowane |
I- UNC- |
1 000 zł 3 200 zł
564 | Zabór rosyjski / Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek 1857 MW, Warszawa; Bitkin 286 (R1), Plage 456; bardzo rzadkie |
6 000 zł 7 500 zł
565 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa; Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego; Parchimowicz 122; wyśmiente |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 850 zł
566 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124f; wyśmienite |
I UNC |
350 zł 480 zł
567 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa; Sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego; Parchimowicz 115b; moneta wybita stemplem głębokim w bardzo ładnym stanie zachowania, rzadkie |
II/II+ EF/EF+ |
7 500 zł 9 000 zł
568 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa; Sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego; Parchimowicz 115a; moneta pięknie zachowana |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 3 200 zł
569 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118b; pięknie zachowane |
I UNC |
200 zł 550 zł
570 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa; Żaglowiec; Parchimowicz 119; wyśmienite, z pięknym blaskiem menniczym |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 2 600 zł
571 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia; popiersie kobiety z kłosami, wybite odwróconym stemplem; Parchimowicz 109c; piękny połysk menniczy |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 2 200 zł
572 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn; popiersie kobiety z kłosami; Parchimowicz 107b; wyśmienite |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 850 zł
573 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 100 (marek) 1922, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz P166e; srebro 8.96 g; efektowna próbna moneta wybita w srebrze w nakładzie tylko 50 sztuk, bardzo rzadka szc.. |
I- UNC- |
25 000 zł 0 zł
574 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 50 (marek) 1923, Warszawa; kobieta z kłosami, bez napisu próba; Parchimowicz P117a; miedź 5.35 g; patyna, bardzo rzadka i pięknie zachowana moneta, nakład 120 egzempl.. |
II+/I- EF+/UNC- |
15 000 zł 0 zł
575 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 20 złotych 1924, Warszawa; Monogram II RP w wieńcu / Orzeł; Parchimowicz P162b; próba w miedzi 6.04 g; nakład jedynie 120 sztuk, pięknie zachowane i bardzo rzadkie |
I/I- UNC/UNC- |
12 500 zł 12 000 zł
576 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 10 złotych 1933, Warszawa; Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, wybite stemplem lustrzanym z napisem PRÓBA; Parchimowicz P153a; srebro 34 mm, 22.10 .. |
I- UNC- |
12 500 zł 12 000 zł
577 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 5 złotych 1925, Warszawa; Konstutucja - odmiana z 100 perełkami. Na awersie monogramy prezydenta Stanisława Wojciechowskiego (SW – pod skrzydłem orła, z lewej strony.. |
II+ EF+ |
25 000 zł 29 000 zł
578 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 5 złotych 1931; Warszawa; Nike, wklęsły napis PRÓBA; Parchimowicz P142k; 33 mm srebro 17.10 g; nakład nieznany, delikatana patyna, pięknie zachowana moneta, ilustrowa.. |
I- UNC- |
15 000 zł 14 000 zł
579 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 5 złotych 1933, Warszawa; głowa kobiety w czepcu w lewo, na rewersie wypukły napis PRÓBA; Parchimowicz P145c; brąz 10.06 g; nakład 100 sztuk, rzadka i pięknie zachowa.. |
I- UNC- |
12 500 zł 13 500 zł
580 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / monety próbne 5 złotych 1933, Warszawa; głowa kobiety w czepcu w lewo, na rewersie wypukły napis PRÓBA; Parchimowicz P145d; srebro 8.80 g; nakład nieznany, bardzo rzadka i pięknie .. |
I- UNC- |
8 000 zł 13 000 zł