Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w:
A67
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1600, Kraków; Iger K.00.1.a; ładnie zachowany |
II- EF- |
350 zł 525 zł
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1605, Kraków; odmiana z cyfrą 5 wyglądającą jak obrócona o 180 stopni cyfra 2; Iger K.05.1.b (R1); bardzo ładny |
II+ EF+ |
300 zł 500 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1605, Kraków; odmiana z cyfrą 5 wyglądającą jak obrócona o 180 stopni cyfra 2; Iger K.05.1.b (R1); bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 850 zł
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trojak 1606, Kraków; herb Lewart w owalnej tarczy; Iger K.06.3.d (R3); patyna, rzadki |
600 zł 820 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trzykrucierzówka 1617, Kraków; Kop. 890 (R1); piękna |
I- UNC- |
300 zł 450 zł
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne półtorak 1614, Bydgoszcz; rzadsza odmiana z Orłem na awersie; Górecki III B.14.2.c (R3), Kop. 828 (R4), Tyszkiewicz 4 mk; lekko wyszczerbiony krążek, ale ładnie zacho.. |
II- EF- |
250 zł 380 zł
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne grosz 1597, Poznań; na awersie kwiatek pod popiersiem; Kop. 744 (R5), Tyszkiewicz 15 mk; rzadki i ładnie zachowany jak na ten typ monety |
800 zł 1 300 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne grosz 1598, Bydgoszcz; Aw: Popiersie króla w prawo, pod nim herb Lewart bez tarczy, wokoło napis, Rw: Orzeł, Pogoń i herb Snopek, po między nimi literka B, wokoło nap.. |
5 000 zł 7 500 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne grosz 1605, Kraków; Kop. 777; wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny |
II+ EF+ |
250 zł 650 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne szeląg 1599, Bydgoszcz; litera B pod monogramem; Kop. 676 (R2), Tyszkiewicz 6 mk; rzadki |
200 zł 400 zł
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trzeciak 1619, Kraków; Kop. 585 (R1); piękny z dużym blaskiem menniczym |
I- UNC- |
500 zł 500 zł
412 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne trzeciak 1620, Kraków; Kop. 586 (R5), Tyszkiewicz 10 mk; rzadki i pięknie zachowany |
I- UNC- |
1 000 zł 1 400 zł
413 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne denar 1619, Kraków; H-Cz. 7484 (R6), Kop. 564 (R8), Tyszkiewicz nie notuje; krążek wycięty z końcówki blaszki, ale ładna prezencja, bardzo rzadki |
III+/II- VF+/EF- |
600 zł 800 zł
414 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne denar 1621, Kraków; Kop. 566 (R4), Tyszkiewicz 6 mk; rzadki i pięknie zachowany |
II+/I- EF+/UNC- |
600 zł 850 zł
415 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie trojak 1590, Wilno; z herbem podskarbiego Demetriusza Chaleckiego na rewersie; Iger V.90.4.a (R2), Ivanauskas’13 5SV18-11 (RR); rzadka i bardzo ładna moneta wykonana .. |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 900 zł
416 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie trojak 1593, Wilno; data rozdzielona herbem Chalecki; Iger V.93.3.b, Ivanauskas’13 5SV113-18 (R) |
II- EF- |
200 zł 240 zł
417 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie trojak 1594, Wilno; bardzo rzadka odmiana z literą A obok Pogoni; Iger V.94.1.b (R2), Ivanauskas’13 - nie notuje tej odmiany; ładnie zachowana moneta |
1 000 zł 1 900 zł
418 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie półtorak 1619, Wilno; odmiana z herbem Wadwicz w obwódce pod tarczą herbową; Górecki W.19.2.a (R3), Ivanauskas’13 4SV21-4 (R), Kop. 3508 (R8), Tyszkiewicz 15 mk; mone.. |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 2 600 zł
419 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie półtorak 1619, Wilno; odmiana z herbem Wadwicz na końcu napisu otokowego na awersie; Górecki W.19.4.b (R3), Ivanauskas’13 4SV1-1 (R), Kop. 3506 (R6), Tyszkiewicz 15 m.. |
I- UNC- |
1 500 zł 1 800 zł
420 | Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie półtorak 1620, Wilno; odmiana z herbem Wadwicz na awersie i rewersie; Górecki W.20.2.a (R4), Ivanauskas’13 4SV32-9 (RRRR) Tyszkiewicz 75? mk; ekstremalnie rzadka i ba.. |
I-/II+ UNC-/EF+ |
4 000 zł 4 800 zł