Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  MEDALE  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
760 POLSKA / Zygmunt III Waza 1587-1632
owalny medal z 1595 roku, wykonany przez nieznanego medaliera (sygnatura HD na odcięciu rękawa, według M. Gumowskiego jest to medalier mennicy wileńskiej), z okazji w..
15 000 zł
15 000 zł