Aukcja nr 66

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
Jesteś w: A66  ODZNACZENIA
824 POLSKA
Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, klasa V, wykonany przez W. Krupskiego i J. Matulewicza, na stronie odwrotnej numer 4574, nadany w 1921 roku ułanowi 18. Pułku U..
3 000 zł
3 400 zł
825 POLSKA
Krzyż Niepodległości wraz z legitymacją nadany Bronisławowi Florusow; Oberleitner, cz. 3, str. 43; tombak złocony i emaliowany 40 x 40 mm, ze wstążką
300 zł
340 zł