Aukcja 64 (64-65) / 822

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  LITERATURA

V. I. Petrov

Numer: 822
Opis: V. I. Petrov; Catalogue des Monnaies Russes de Tous les Princes, Tsars et Empereurs depuis 980 jusqu’a 1899 / В. И. Петров; Каталог русских монет удельных князей, царских и императорских с 980 по 1899 год; reprint Graz 1964 (reprint wydania 2. z Moskwy z 1899 roku); 86 stron opisu katalogu i 46 tablic z rycinami setek monet, format A4; twarda płócienna oprawa ze złoconym napisem na grzbiecie
Stan: ,
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 1013