Aukcja 63 / 15

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

denar 202-210, Rzym

wycofane
15
Opis: CESARSTWO RZYMSKIE / Septymiusz Sewer 193-211. denar 202-210, Rzym; Aw: Popiersie cesarza w prawo, SEVERVS PIVS AVG, Rw: Cesarz trzymający włócznię siedzący na koniu kroczącym w lewo, ADVENTVS AVGVSTI; RIC 249 (R), C. 15; srebro 3.25 g, delikatna złocista patyna, wyśmienity stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 1720