Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
571 Fryderyk Krystian 1763 - królewicz Polski, elektor saski
talar 1763, Drezno, Aw: Popiersie z literą S i wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, niżej litery I.F.o.F i wokoło napis; srebro 27.97 g; Schnee 1052, Dav. 2677B; patyna..
3 000 zł
572 Fryderyk Krystian 1763 - królewicz Polski, elektor saski
talar 1763, Drezno, Aw: Popiersie z literą ST i wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, niżej litery F.W.ô.F i wokoło napis; srebro 27.86 g; Schnee 1053, Dav. 2677
2 750 zł