Aukcja 61 / 625
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
5 złotych 1831, Warszawa
Numer: | 625 |
Opis: | Powstanie Listopadowe 1830-1831. 5 złotych 1831, Warszawa; Plage 272, Bitkin 2 (R), subtelna patyna, minimalne uszkodzenia na obrzeżu, ale piękna prezencja, z wyśmienitym blaskiem menniczym |
Stan: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 12-09-2015 |
Cena szacunkowa: | 2 000 zł |
Cena wywoławcza: | 1 600 zł |
Cena wylicytowana: | 3 200 zł |
Ilość odsłon: 1375