Aukcja 59 / 151

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015

Wołogoszcz, denar XIV w., Aw: Dwa skrzyżowane klucze z piórami w lewo, Rw: Gryf kroczący w lewo, Dbg-P. 321, Kop. 4835 (R8), Dbg-BB. 361, 0.27 g, patyna, bardzo rzadkie

Numer: 151
Opis: KOLEKCJA MONET POMORZA. Wołogoszcz, denar XIV w., Aw: Dwa skrzyżowane klucze z piórami w lewo, Rw: Gryf kroczący w lewo, Dbg-P. 321, Kop. 4835 (R8), Dbg-BB. 361, 0.27 g, patyna, bardzo rzadkie
Stan: IV, Fine
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 105 zł

Ilość odsłon: 746