Aukcja 59 / 140

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015

Pyrzyce, kwartnik XV w., Aw: Sześciolistna rozeta w tarczy, O MONETA NOVA, Rw: Gryf kroczący w lewo, pod nim kółko, Dbg-P. 227, Kop. 8493 (R3), 0.45 g, ładnie zachowany, patyna

Numer: 140
Opis: KOLEKCJA MONET POMORZA. Pyrzyce, kwartnik XV w., Aw: Sześciolistna rozeta w tarczy, O MONETA NOVA, Rw: Gryf kroczący w lewo, pod nim kółko, Dbg-P. 227, Kop. 8493 (R3), 0.45 g, ładnie zachowany, patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 165 zł

Ilość odsłon: 748