Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54  ŚREDNIOWIECZE
78 POLSKA
Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Książę na tronie, obok giermek; Rw: Rycerz walczący ze lwem, srebro 0.69 g, Str. 40, Such. XVI, typ 1
800 zł
950 zł
79 POLSKA
Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Książę na tronie, obok giermek; Rw: Rycerz walczący ze lwem, srebro 0.47 g, Str. 40, Such. XVI, typ 1
800 zł
950 zł
80 POLSKA
800 zł
800 zł
81 POLSKA
Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Książę z mieczem, Rw: Biskup z pastorałem i biblią, srebro 0.53 g, Str. 42, Such. XVII/1
1 000 zł
1 300 zł
82 POLSKA
Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Książę z mieczem, Rw: Biskup z pastorałem i biblią, srebro 0.55 g, Str. 42, Such. XVII/1
1 000 zł
1 700 zł
83 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1146-1157, Aw: Książę z mieczem na tronie, Rw: Głowa w prostokątnej ramce, srebro 0.51 g, Str. 51, Such. XIX/1, bardzo ..
1 250 zł
1 700 zł
84 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1146-1157, Aw: Książę z mieczem na tronie, Rw: Głowa w prostokątnej ramce, srebro 0.54 g, Str. 51, Such. XIX/1, bardzo ..
1 250 zł
2 200 zł
85 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1157-1166, Aw: Książę siedzący na tronie na wprost, Rw: Napis poziomy w trzech liniach, srebro 0.39 g, Str. 55, Such. X..
2 000 zł
2 600 zł
86 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1157-1166, Aw: Książę siedzący na tronie na wprost, Rw: Napis poziomy w trzech liniach, srebro 0.43 g, Str. 55, Such. X..
1 250 zł
1 600 zł
87 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1157-1166, Aw: Popiersie z mieczem, Rw: Trzej książęta za stołem, srebro 0.34 g, Str. 58, Such. XXI, rzadki
1 500 zł
2 800 zł
88 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1157-1166, Aw: Popiersie z mieczem, Rw: Trzej książęta za stołem, srebro 0.35 g, Str. 58, Such. XXI, rzadki
1 000 zł
1 100 zł
89 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1146- 1157, Aw: Dwaj książęta, Rw: Rycerz stojący na wprost, srebro 0.52 g, Str. 59, Such. XIX/2
1 000 zł
850 zł
90 POLSKA
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar z lat 1146- 1157, Aw: Dwaj książęta, Rw: Rycerz stojący na wprost, srebro 0.53 g, Str. 59, Such. XIX/2
800 zł
750 zł
91 POLSKA
Księstwo raciborsko-opolskie, Mieszko I Plątonogi 1163-1211, denar ok. 1185/90-ok. 1200, mennica Wrocław lub Racibórz, Aw: Dwie postacie stojące na wprost siebie z ch..
1 000 zł
2 400 zł
92 POLSKA
Wielkopolska, Przemysł I i Bolesław Pobożny 1239-1257, denar jednostronny z lat 1239-1249, mennica Gniezno, Rycerz z mieczem w prawo, srebro 0.17 g, Str. 175, Paszk. ..
1 500 zł
2 600 zł
93 POLSKA
Wielkopolska, Przemysł I i Bolesław Pobożny 1239-1257, denar z lat 1239-1249, mennica Gniezno, Aw: Rycerz z mieczem na wprost, Rw: Popiersie z mieczem w prawo, srebro..
1 000 zł
1 100 zł
94 POLSKA
Śląsk?, Henryk II Pobożny, denar z lat 1238-1241, Głogów lub Wrocław, Aw: Postać siedząca w prawo, trzymająca jabłko królewskie, Rw: Popiersie z pastorałem nad blanka..
1 000 zł
1 300 zł
95 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII lub XIV w., Gruba gwiazda sześcioramienna lub róża nad bardzo cienkim, ledwo widocznym półksiężycem, Sarbsk 100 ?, srebro 0.31 g
500 zł
420 zł
96 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy XIII lub XIV w., Uproszczona dwukondygnacjowa wieża ze spiczastym dachem i dwiema bocznymi wieżyczkami, otoczona czterema kulkami. Brak analogii, ..
500 zł
420 zł
97 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w., Krzyż o lekko rozszerzanych ramionach, w kątach gwiazda sześciopromienna i półksiężyc, Paszkiewicz Prusy E3.5, srebro 0.24 g
500 zł