Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
903 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
10 rubli (imperiał) 1783 / СПБ TI, Petersburg, złoto 12.80 g, Diakov 454 (R1), Bitkin 45 (R), Fr. 129b, nieco wytarty portret, ale przyzwoity stan zachowania, rzadkie
20 000 zł
20 000 zł
904 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1764 / СПБ ЯI, Petersburg, srebro 23.85 g, Diakov 50, Bitkin 185, ślady korozji, patyna
600 zł
600 zł
905 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1776 / СПБ ТИ ЯЧ, Petersburg, srebro 23.45 g, Diakov 324, Bitkin 221
III-
VF-
400 zł
360 zł