Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
608 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, z kropką po dacie, Parchimowicz 109.d, piękny egzemplarz
1 000 zł
1 100 zł
609 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.a, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna
750 zł
1 500 zł
610 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111.b, bardzo ładne, rzadki rocznik
2 500 zł
3 600 zł
611 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.a, bardzo ładna
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
600 zł
612 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.a, bardzo ładna, delikatna patyna
600 zł
560 zł
613 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.b, wyśmienity stan zachowania
750 zł
850 zł
614 II Rzeczpospolita 1918-1939
750 zł
600 zł
615 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62+, bardzo ładna
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
616 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Kobieta z kłosami, Parchimowicz 107.b, bardzo ładna
I/I-
UNC/UNC-
350 zł
320 zł
617 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 grosze 1936, Warszawa, Parchimowicz 102.k, bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63 RB, patyna
150 zł
120 zł
618 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1923, Kings Norton, Parchimowicz 101.a, wyśmienity, patyna
250 zł
619 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 64 RB, delikatna patyna
300 zł
280 zł
620 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1930, Warszawa, Parchimowicz 101.e, pięknie zachowana moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 64 RB, patyna
350 zł
420 zł
621 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 bez nazwy nominału (marek polskich) 1922, Warszawa, Józef Piłsudski, miedź 8.34 g, nakład 60 sztuk, Parchimowicz P-166.a, bardzo rzadkie, ładna ciemna patyna
10 000 zł
15 000 zł
622 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, na awersie wypukły napis PRÓBA, srebro 24.76 g, wybite stemplem lustrzanym, nakład 100 sztuk, Parchimowicz P-167.a, mone..
40 000 zł
38 000 zł
623 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, srebro 4.17 g, średnica 20.5 mm, nakład 50 sztuk, Parchimowicz P-168.a, bardzo rzadkie, ładna patyna
20 000 zł
28 000 zł
624 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
50 złotych (bez nominału) 1924, Warszawa, Przysięga klęczącego rycerza, brąz 10.26 g, nakład nieznany, Parchimowicz P-165.f (egzemplarz ilustrowany w katalogu), bard..
10 000 zł
9 500 zł
625 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1925, Warszawa, Głowa Kobiety, miedź 4.61 g, nakład 10 sztuk, Parchimowicz P-164.b, ogromna rzadkość, bardzo ładnie zachowana, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
20 000 zł
24 000 zł
626 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 21.88 g, nakład 100 sztuk, Parchimowicz P-153.a, bardzo rzadkie i ładne
I/I-
UNC/UNC-
12 500 zł
627 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, bez napisu PRÓBA, srebro 21.99 g, wybite stemplem lustrzanym, nakład 100 sztuk Parchimowicz 153.b, bardzo rzadkie i ładne
8 000 zł