Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
574 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.94 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R)
6 000 zł
9 500 zł
575 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.84 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R)
4 000 zł
4 700 zł
576 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, odmiana z kropką po ZŁOT i dwiema jagódkami po 5-tej gałązce, Plage 356, Bitkin 1143, patyna
500 zł
900 zł
577 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1845, Warszawa, Plage 384, Bitkin 1521 (R1), patyna
600 zł
3 600 zł
578 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, na powierzchni pozostałości rdzy, ale wyśmienity stan zachowania
1 250 zł
3 000 zł
579 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, odmiana z dużymi cyframi daty oraz kropką po ZŁOTY i po dacie, Plage 403, Bitkin 1165, na rewersie rysa, drobne uszkodzenia obr..
200 zł
420 zł
580 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
2 kopiejki 1851, Warszawa, Plage 481, Bitkin 861 (R), piękny egzemplarz, patyna
1 500 zł
8 500 zł
581 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
2 kopiejki 1851, Warszawa, Plage 481, Bitkin 861 (R), patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
800 zł
582 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
2 kopiejki 1856, Warszawa, odmiana z cyfrą nominału zamkniętą, Plage 486, Bitkin 464, patyna
300 zł
750 zł
583 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 kopiejka 1851, Warszawa, Plage 496, Bitkin 867, bardzo ładnie zachowana, patyna
I/I-
UNC/UNC-
700 zł
4 000 zł
584 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 58 BN, ładnie zachowana, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
400 zł
520 zł
585 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, Bitkin 493, bardzo ładna, patyna
400 zł
900 zł
586 Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
połuszka 1851, Warszawa, Plage 531, Bitkin 879 (R), drobna wada bicia, ale bardzo ładna
1 000 zł
1 100 zł