Aukcja 52 / 1026

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MEDALE  POLSKA

medal na otwarcie Fabryki Philipsa w Warszawie, 1923 r., Aw: Dwie dłonie w uścisku, poniżej herby Holandii i Polski, w otoku napis POLSKO HOLENDERSKA FABRYKA LAMPEK ELEKTRYCZNYCH PHILIPS WARSZAWA, Rw: Żarówka z napisem PHILIPS od której rozchodzą się promienie, w poziomie napisy po polsku i flamandzku NA PAMIĄTKĘ POŚWIĘCENIA / NOWEJ FABRYKI w WARSZAWIE / 12 GRUDNIA / 1923., w otoku napis po flamandzku N V PHILIPS....., srebro 60 mm, 81.26 g, Strzałkowski 503 (RRR) - (w srebrze nie notuje), na boku punca, bardzo rzadki, patyna

Numer: 1026
Opis: POLSKA. medal na otwarcie Fabryki Philipsa w Warszawie, 1923 r., Aw: Dwie dłonie w uścisku, poniżej herby Holandii i Polski, w otoku napis POLSKO HOLENDERSKA FABRYKA LAMPEK ELEKTRYCZNYCH PHILIPS WARSZAWA, Rw: Żarówka z napisem PHILIPS od której rozchodzą się promienie, w poziomie napisy po polsku i flamandzku NA PAMIĄTKĘ POŚWIĘCENIA / NOWEJ FABRYKI w WARSZAWIE / 12 GRUDNIA / 1923., w otoku napis po flamandzku N V PHILIPS....., srebro 60 mm, 81.26 g, Strzałkowski 503 (RRR) - (w srebrze nie notuje), na boku punca, bardzo rzadki, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 10-11-2012
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 3 700 zł
Ilość odsłon: 997