Aukcja 52 / 1005

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MEDALE  POLSKA

Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospodarskiego Oddział Kołomyjsko - Horodeński -medal nagrodowy sygnowany JAUNER, Aw: W wieńcu napis CZEŚĆ ZASŁUDZE, w otoku napis WYSTAWA ROLNICZO=PRZEMYSŁOWA W HORODENCE, Rw: Atrybuty rolnictwa, w otoku napis, brąz złocony 50 mm, małe zatarcie na boku

Numer: 1005
Opis: POLSKA. Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospodarskiego Oddział Kołomyjsko - Horodeński -medal nagrodowy sygnowany JAUNER, Aw: W wieńcu napis CZEŚĆ ZASŁUDZE, w otoku napis WYSTAWA ROLNICZO=PRZEMYSŁOWA W HORODENCE, Rw: Atrybuty rolnictwa, w otoku napis, brąz złocony 50 mm, małe zatarcie na boku
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 10-11-2012
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 950 zł
Ilość odsłon: 971