Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  POLSKA
272 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, awers Iger R.84.1.d, rewers Iger R.84.1.c (R1), Gerbaszewski 14, patyna
II/II+
EF/EF+
450 zł
480 zł
273 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1584, Ryga, Iger R.84.1.b (R1), Gerbaszewski 1, moneta wybita z końcówki blachy, patyna
450 zł
550 zł
274 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, typ popiersia jak w roczniku 1584, Iger V.85.1.a (R), Ivanauskas 4SB52-22 (RR), patyna
400 zł
420 zł
275 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, Iger V.85.2.b (R), Ivanauskas 4SB55-25
300 zł
260 zł
276 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 34, minimalnie niedobity, ale bardzo ładny, patyna
500 zł
700 zł
277 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Iger R.85.2.b (R), Gerbaszewski 50
II-/III+
EF-/VF+
300 zł
300 zł
278 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, duże cyfry daty, Iger P.86.2.f (R1)
600 zł
800 zł
279 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, małe cyfry daty, Iger P.86.2.b (R1), drobne wady bicia
500 zł
480 zł
280 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Olkusz litery NH na awersie, awers Iger O.86.2.b, rewers Iger O.86.2.a (R2), moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem, patyna
500 zł
500 zł
281 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Olkusz, litery N - H na rewersie, Iger O.86.1.a (R1)
400 zł
500 zł
282 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, awers Iger R.86.2.d, rewers Iger R.86.1.a, Gerbaszewski 24 b, piękny
500 zł
800 zł
283 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Iger 86.1.a (R), Gerbaszewski 13, bardzo ładny
II+/I-
EF+/UNC-
500 zł
480 zł
284 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, awers Iger R.86.2.c, rewers Iger R.86.2.a (R), Gerbaszewski 24 b, krążek minimalnie wyszczerbiony, ale bardzo ładna prezencja
II+/I-
EF+/UNC-
450 zł
285 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, awers Iger R.86.2.d, rewers Iger R.86.2.a, Gerbaszewski 17 b, bardzo ładny, patyna
II/II+
EF/EF+
450 zł
500 zł
286 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 17a, niecentrycznie wybity, ale bardzo ładny
450 zł
460 zł
287 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Iger.86.2.d (R), (podobny), Gerbaszewski 2, patyna
350 zł
320 zł
288 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, awers Iger R.86.2.c, rewers Iger R.86,2.a, Gerbaszewski 9, patyna
300 zł
260 zł
289 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, minimalna wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz
350 zł
400 zł
290 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, bardzo ładny, duże lustro mennicze
1 000 zł
1 700 zł
291 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, pełna data bo bokach herbu, Gerbaszewski 3,10b, drobne wyłuszczenie blachy srebrnej, ale bardzo ładny z patyną
1 000 zł
1 300 zł