Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
814 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.c
200 zł
160 zł
815 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.b
200 zł
220 zł
816 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.g, patyna
250 zł
340 zł
817 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, awers Iger B.96.2.d, rewers Iger B.96.2.a
250 zł
818 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.1.c, patyna
200 zł
700 zł
819 Zygmunt III Waza 1587-1632
150 zł
280 zł
820 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), patyna
250 zł
440 zł
821 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.c (R), patyna
250 zł
260 zł
822 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a.(R)
250 zł
280 zł
823 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z gałązkami po bokach herbu Chalecki, Iger V.96.3.a R(6), Ivanauskas 5SV47-24, ładnie zachowany egzemplarz, rzadki
2 000 zł
5 200 zł
824 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z gałązkami po bokach herbu Chalecki, Iger V.96.3.a R(6), Ivanauskas 5SV47-24, rzadki
1 500 zł
2 000 zł
825 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, herb Chalecki i lew przebity hakiem, Iger V.96.2a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, ładny
500 zł
660 zł
826 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, herb Chalecki i herb Prus, Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas 5SV45-22, ładny
300 zł
940 zł
827 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.k, piękny
300 zł
860 zł
828 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.g, patyna
250 zł
829 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.o
200 zł
380 zł
830 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.f, patyna
200 zł
160 zł
831 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.k, patyna
III/III+
VF/VF+
200 zł
832 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, Iger P.97.4.b
200 zł
200 zł
833 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, Iger P.97.4.b.
200 zł
160 zł