Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1417 | odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, posrebrzana 39x39 mm, emalia czarna i czerwona, podobna do Stela 14.1.12.b, ale mniejsza i z napisem FRONT / LIT - BIA.. |
1 500 zł 4 300 zł
1418 | odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, mosiądz 39x38 mm, Stela 14.1.12.c, nakrętka skorodowana K. GORZOCHOWSKI / WILNO |
III VF |
300 zł 560 zł
1419 | oficerska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, srebro 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechow- ski s 315, na odwrocie punce grawera F. MALINA / KRAKÓW i Ur.. |
I UNC |
8 000 zł 6 400 zł
1420 | odznaka pamiątkowa 7a Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty, tombak złocony i srebrzony 30x30 mm, Sawicki Wielechowski s 408, emalia niebieska, na odwrocie wypukły napi.. |
500 zł 720 zł
1421 | odznaka pamiątkowa 25 - lecia harcerstwa kieleckiego, mosiądz złocony i srebrzony 37x31 mm, emalia czerwona, na odwrocie numer 107, nakrętka J. CHYLIŃSKI / WARSZAWA, .. |
1 000 zł 1 300 zł