Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  ODZNAKI I ODZNACZENIA
1417 odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, posrebrzana 39x39 mm, emalia czarna i czerwona, podobna do Stela 14.1.12.b, ale mniejsza i z napisem FRONT / LIT - BIA.. II
1 500 zł
4 300 zł
1418 odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, mosiądz 39x38 mm, Stela 14.1.12.c, nakrętka skorodowana K. GORZOCHOWSKI / WILNO III
300 zł
560 zł
1419 oficerska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, srebro 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechow- ski s 315, na odwrocie punce grawera F. MALINA / KRAKÓW i Ur.. I
8 000 zł
6 400 zł
1420 odznaka pamiątkowa 7a Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty, tombak złocony i srebrzony 30x30 mm, Sawicki Wielechowski s 408, emalia niebieska, na odwrocie wypukły napi.. II
500 zł
720 zł
1421 odznaka pamiątkowa 25 - lecia harcerstwa kieleckiego, mosiądz złocony i srebrzony 37x31 mm, emalia czerwona, na odwrocie numer 107, nakrętka J. CHYLIŃSKI / WARSZAWA, .. II
1 000 zł
1 300 zł