Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA NOWOŻYTNA
865 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a. (R1)
250 zł
300 zł
866 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.b (R1), ciemna patyna
250 zł
340 zł
867 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.b (R), patyna
250 zł
240 zł
868 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c (R), patyna
250 zł
200 zł
869 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b (R2), drobna wada bicia
200 zł
200 zł
870 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.5.a, patyna
200 zł
160 zł
871 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.d (R), patyna
250 zł
380 zł
872 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.c (R), patyna
250 zł
280 zł
873 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Iger L.98.2.a (R), patyna
250 zł
280 zł
874 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.a, ale inna interpunkcja, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
260 zł
875 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.2. c, patyna
250 zł
300 zł
876 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.f, patyna
250 zł
360 zł
877 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna
250 zł
340 zł
878 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.i
150 zł
140 zł
879 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c
300 zł
280 zł
880 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger -, całkiem odmienny typ popiersia, w napisie na awersie POL, a po bokach cyfry III rozetka utworzona z kropek
500 zł
560 zł
881 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, podobny, ale inny typ kryzy, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
300 zł
882 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna
200 zł
220 zł
883 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, ciekawa interpunkcja, patyna
250 zł
300 zł
884 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.b (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki, ciemna patyna
2 500 zł
3 100 zł