Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
169 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Iger V.81.3.a (R), Ivanauskas 4SB27-11 |
400 zł 500 zł
170 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582 Olkusz, Iger O.82.5.f (R1), bardzo ładny, patyna |
500 zł 1 600 zł
171 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Olkusz, Iger O.82.5.c (R1), bardzo ładny |
500 zł 1 400 zł
172 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB41-16 |
300 zł 240 zł
173 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11 |
300 zł 240 zł
174 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Ryga, Iger R.82.1.a (R2), Gerbaszewski 11, T. 3, rzadki |
II- EF- |
1 250 zł 1 300 zł
175 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Olkusz, Iger O.83.3.g. (R1)- podobny, patyna |
400 zł 950 zł
176 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Olkusz, Iger O.83.3.c (R1) |
III VF |
300 zł 420 zł
177 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Ryga, Iger R.83.f (R1), Gerbaszewski 14 |
II- EF- |
400 zł | |
178 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami N - H na rewersie, Iger O.85.3.b (R1), delikatna patyna |
III VF |
300 zł 700 zł
179 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Wilno, Iger V.85.b (R), Ivanauskas 4SB54-24, patyna |
II- EF- |
350 zł 550 zł
180 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.j (R), Gerbaszewski 39, patyna |
II- EF- |
350 zł 420 zł
181 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Iger R.85.1.k (R), Gerbaszewski 43, ciemna patyna |
300 zł 240 zł
182 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 16, piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
600 zł 750 zł
183 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Iger R.86.1.a (R), Gerbaszewski 17, piękny, patyna |
I- UNC- |
500 zł 750 zł
184 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
1 000 zł 1 700 zł
185 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 2, lekko niedobity, ale z lustrem menniczym |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 400 zł
186 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1579, Gdańsk, patyna |
200 zł 160 zł
187 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1582, Olkusz, na awersie duża ukoronowana litera S i herb Przegonia rozdzielają napis, na rewersie krzyżyk korony rozdziela cyfry daty, moneta wyszczerbiona, b.. |
III- VF- |
100 zł 280 zł
188 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1582, patyna |
II- EF- |
250 zł 440 zł