Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
356 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana napisu REX POLO
250 zł
200 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, odmiana napisu REX POL..., patyna
250 zł
260 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, odmiana z kropkami po bokach korony, nieco uszkodzony krążek, ale wyśmienity stan zachowania, patyna
300 zł
380 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, odmiana z kwiatkami po bokach korony, piękny
200 zł
300 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1608, Kraków, bez ozdobników po bokach korony
II/II+
EF/EF+
200 zł
420 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Kraków, piękny
125 zł
340 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1613, Kraków
200 zł
180 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana z kropką pomiędzy 6 i 1, bardzo ładny
200 zł
200 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, odmiana bez kropki w dacie
150 zł
240 zł
365 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1616, Ryga, T.12, Gerbaszewski 5, rzadki
600 zł
366 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1624, Gdańsk, patyna, wyśmienicie zachowany
400 zł
820 zł
367 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1626, Wilno, Ivanauskas 1023:199, patyna
125 zł
100 zł
368 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1626, Gdańsk, bardzo ładny
150 zł
260 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1629, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, skrócona data 29, Ahlström 29 b, wyśmienity egzemplarz, patyna
300 zł
1 150 zł
370 Zygmunt III Waza 1587-1632
fałszerstwo z epoki grosza koronnego z datą 1608, srebro niskiej próby 1.31 g, ładny egzemplarz, patyna
150 zł
220 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632
1 fyrk 1597, Sztokholm, Ahlström 28, rzadszy rocznik, ciemna patyna
500 zł
400 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1624, Łobżenica, odmiana bez napisów w otoku, T.7, rzadki, ciemna patyna
400 zł
320 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk, patyna
300 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk
II/II+
EF/EF+
400 zł
420 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1595, Gdańsk, ładnie zachowany
400 zł
320 zł