Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Wilno, Iger V.02.3 R7, Ivanauskas 1092:221, T.60, pęknięty krążek, bardzo rzadka moneta
3 500 zł
3 200 zł
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Iger K.06.1.c R2, T.4, rzadki
300 zł
640 zł
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1618, Kraków, Iger K.18.1.b
150 zł
150 zł
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Kraków, Iger K.19.1.a
125 zł
140 zł
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, duże popiersie króla, Iger R.19.3.b R3, ale inna interpunkcja, Gerbaszewski 2.17, T.3, rzadki, patyna
750 zł
1 750 zł
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, średnie popiersie króla, Iger R.19.2.b, Gerbaszewski 2.1, T.3, niecentrycznie wybity, rzadki
600 zł
1 050 zł
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak bez daty, Wschowa, Iger W.bd.4.b R5, rzadki, patyna
1 500 zł
1 850 zł
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
raguzańskie naśladownictwo trojaka ryskiego z datą 1592, N.92.1.a, patyna
400 zł
320 zł
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
fałszerstwo z epoki trojaka koronnego z datą 1602, Iger A.02.1.c, srebro niskiej próby 2.14 g, lekko zielonkawa ciemna patyna
200 zł
160 zł
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.32.2.b, Ahlström 2, nieco wyszczerbiony, ale ładny egzemplarz
400 zł
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1633, Elbląg, okupacja szwedzka, popiersie i tytulatura Gustawa Adolfa, emisja koronna, Iger E.33.1.a R5, Ahlström 3 R, rzadki
1 000 zł
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1615, Kraków, patyna
250 zł
200 zł
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków, piękny egzemplarz, patyna
250 zł
520 zł
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1616, Kraków
250 zł
200 zł
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, rzadszy rocznik
II/II+
EF/EF+
300 zł
240 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1618, Kraków, T.7, rzadkie, plamiasta patyna
500 zł
400 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana z liskiem u dołu rewersu, Gerbaszewski 2.2, T.2, niecentrycznie wybity
300 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
1 öre 1594, Sztokholm, Ahlström 14 R, patyna, rzadkie
2 000 zł
1 600 zł
354 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1605, Kraków, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale piękny
300 zł
400 zł
355 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, lekko pęknięty krążek, ale ładnie zachowany egzemplarz
250 zł
300 zł