Aukcja nr 40

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MONETY OBCE  ROSJA  Aleksander III 1881-1894
1209 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1889, Petersburg, złoto 6.41 g, Bitkin 33, Fr. 168
II-/III+
EF-/VF+
2 000 zł
1 850 zł
1210 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, minimalne uszkodzenie na rancie, pięknie zachowany, patyna
1 250 zł
1 800 zł
1211 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217
500 zł
780 zł
1212 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1893, Petersburg, Bitkin 77, ładnie zachowany
II/II+
EF/EF+
2 500 zł
2 000 zł
1213 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
1 kopiejka 1891, Petersburg, Bitkin 187, wyśmienicie zachowana
100 zł
340 zł