Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  ODZNACZENIA i ODZNAKI  POLSKA
967 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni warszawskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
300 zł
240 zł
968 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni łomżyńskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
300 zł
500 zł
969 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
450 zł
1 150 zł
970 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni lubelskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz
400 zł
700 zł
971 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka sołtysa guberni lubelskiej, 19.02.1864, brak zawieszki, mosiądz, uszkodzenie w tle
III-
VF-
250 zł
972 POLSKA
Aleksander II 1855-1881, odznaka ławnika, 19.02 / 2.03.1864, rosyjsko polskie napisy, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, rzadka
350 zł
360 zł
973 POLSKA
odznaka upamiętniająca ukończenie szkoły im. Wojciecha Górskiego w Warszawie dla L. Zawadzkiego od Koła Przyjaciół Młodzieży, 1.02.1911, złoto 12.11 g, emalia, brak u..
750 zł
600 zł
974 POLSKA
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej typ I, dwuczęściowa, 45x45 mm, tombak srebrzony, na nakrętce punca W. GONTARCZYK / WARSZAWA
600 zł
1 050 zł
975 POLSKA
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej typ II, tombak, 38x38 mm, na stronie odwrotnej numer 1849
300 zł
750 zł
976 POLSKA
Rzeczpospolita Polska na emigracji, Order Odrodzenia Polski, II klasa, Spink & Son Ltd, srebro, gwiazda 77 mm, krzyż 58 mm, oryginalna wstążka
2 000 zł