Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Krzyż Orderu Zasługi Wojennej (Merenti 1866), złoto, na kółku punce, 13.05 g, emalia biała i niebi.. Krzyż Orderu Zasługi Wojennej (Merenti 1866), złoto, na kółku punce, 13.05 g, emalia biała i niebi..
1077 NIEMCY - BAWARIA
Krzyż Orderu Zasługi Wojennej (Merenti 1866), złoto, na kółku punce, 13.05 g, emalia biała i niebieska, wstążka, minimalnie uszkodzona emalia na stronie odwrotnej
1 500 zł
1 300 zł