Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  POLSKA  Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 658:96, wyśmienity egzemplarz czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 658:96, wyśmienity egzemplarz
179 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 658:96, wyśmienity egzemplarz
1 000 zł
2 500 zł
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 658:96, na rewersie ślad dwukrotnego uderzenia stempla, bardzo ładny czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 658:96, na rewersie ślad dwukrotnego uderzenia stempla, bardzo ładny
180 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1566, Wilno, Ivanauskas 658:96, na rewersie ślad dwukrotnego uderzenia stempla, bardzo ładny
I-/II
600 zł
620 zł
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 672:96 czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 672:96
181 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 672:96
II/II-
EF/EF-
600 zł
580 zł
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 668:96, ciemna patyna czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 668:96, ciemna patyna
182 Zygmunt II August 1545-1572
czworak 1568, Wilno, Ivanauskas 668:96, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
400 zł
360 zł
zestaw monet grosz 1535, Wilno i czworak 1568 oraz 1569. Wilno, Ivanauskas 360:40, 671:96 i 677:96.. zestaw monet grosz 1535, Wilno i czworak 1568 oraz 1569. Wilno, Ivanauskas 360:40, 671:96 i 677:96..
183 Zygmunt II August 1545-1572
zestaw monet grosz 1535, Wilno i czworak 1568 oraz 1569. Wilno, Ivanauskas 360:40, 671:96 i 677:96, razem 3 sztuki
III-/IV+
VF-/F+
400 zł
400 zł
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z popiersiem króla bez obwódki i z lilijką na końcu napisu oraz krzyż.. trojak 1557, Gdańsk, odmiana z popiersiem króla bez obwódki i z lilijką na końcu napisu oraz krzyż..
184 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1557, Gdańsk, odmiana z popiersiem króla bez obwódki i z lilijką na końcu napisu oraz krzyżykami po bokach daty, T. 3, rzadki, patyna
1 500 zł
1 450 zł
trojak 1562, Wilno, herb Topór pod monogramem i Pogoń na tarczy, Ivanauskas 623:94 trojak 1562, Wilno, herb Topór pod monogramem i Pogoń na tarczy, Ivanauskas 623:94
185 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, herb Topór pod monogramem i Pogoń na tarczy, Ivanauskas 623:94
III+/II-
VF+/EF-
350 zł
520 zł
trojak 1562, Wilno, herb Topór pod monogramem i Pogoń na tarczy, Ivanauskas 623:94, ciemna patyna trojak 1562, Wilno, herb Topór pod monogramem i Pogoń na tarczy, Ivanauskas 623:94, ciemna patyna
186 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, herb Topór pod monogramem i Pogoń na tarczy, Ivanauskas 623:94, ciemna patyna
250 zł
520 zł
trojak 1562, Wilno, bez herbu Topór, Pogoń bez tarczy, patyna trojak 1562, Wilno, bez herbu Topór, Pogoń bez tarczy, patyna
187 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, bez herbu Topór, Pogoń bez tarczy, patyna
250 zł
270 zł
trojak 1563, Wilno, końcówki napisów L / LI, Ivanauskas 629:94 trojak 1563, Wilno, końcówki napisów L / LI, Ivanauskas 629:94
188 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1563, Wilno, końcówki napisów L / LI, Ivanauskas 629:94
350 zł
500 zł
trojak 1563, Wilno, końcówki napisów LI / LI, Ivanauskas 631:94 trojak 1563, Wilno, końcówki napisów LI / LI, Ivanauskas 631:94
189 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1563, Wilno, końcówki napisów LI / LI, Ivanauskas 631:94
250 zł
640 zł
trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, rzadka moneta z cytatem z psalmu zwana t.. trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, rzadka moneta z cytatem z psalmu zwana t..
190 Zygmunt II August 1545-1572
trojak 1565, Wilno lub Tykocin, Ivanauskas 647:95, T. 15, rzadka moneta z cytatem z psalmu zwana trojakiem szyderczym, ciemna patyna
3 000 zł
zestaw monet trojak 1564 i półgrosze 1559 oraz 1561, Wilno, Ivanauskas 640:94, 503:77 i 512:77, ra.. zestaw monet trojak 1564 i półgrosze 1559 oraz 1561, Wilno, Ivanauskas 640:94, 503:77 i 512:77, ra..
191 Zygmunt II August 1545-1572
zestaw monet trojak 1564 i półgrosze 1559 oraz 1561, Wilno, Ivanauskas 640:94, 503:77 i 512:77, razem 3 sztuki
300 zł
320 zł
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3 grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3
192 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1546, Wilno, Ivanauskas 584:86, T. 3
500 zł
520 zł
grosz na stopę polską 1546, Wilno, Ivanauskas 557:82 grosz na stopę polską 1546, Wilno, Ivanauskas 557:82
193 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1546, Wilno, Ivanauskas 557:82
300 zł
520 zł
grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 560:83, luksusowy stan zachowania grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 560:83, luksusowy stan zachowania
194 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1548, Wilno, Ivanauskas 560:83, luksusowy stan zachowania
2 000 zł
4 000 zł
grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada bicia, rzadki grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada bicia, rzadki
195 Zygmunt II August 1545-1572
grosz 1556, Gdańsk, T. 4, drobna wada bicia, rzadki
1 250 zł
1 600 zł
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada blachy, rzadki grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada blachy, rzadki
196 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę litewską 1559, Wilno, Ivanauskas 597:87, T. 12, wada blachy, rzadki
III-
VF-
500 zł
540 zł
grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84, na awersie wada blachy, delikatna patyna grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84, na awersie wada blachy, delikatna patyna
197 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1567, Tykocin, Ivanauskas 571:84, na awersie wada blachy, delikatna patyna
250 zł
270 zł
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, Ivanauskas 576:84, rzadko spotykany tak ładny egzemplarz grosz na stopę polską 1568, Tykocin, Ivanauskas 576:84, rzadko spotykany tak ładny egzemplarz
198 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, Ivanauskas 576:84, rzadko spotykany tak ładny egzemplarz
400 zł
600 zł