Aukcja 34 / 850

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MEDALE  POLSKA

medal nagrodowy autorstwa W. Meyera ze Stuttgartu- wystawa w Poznaniu 1895, Aw: Siedząca postać kobieca z cherubinem i napis DEM VERDIENSTE, Rw: W wieńcu napis poziomy PROVINZIAL GEWERBE AUSSTELLUNG POSEN 1895, brąz 45 mm, ładna patyna, zdjęcie na stronie 126

Numer: 850
Opis: POLSKA. medal nagrodowy autorstwa W. Meyera ze Stuttgartu- wystawa w Poznaniu 1895, Aw: Siedząca postać kobieca z cherubinem i napis DEM VERDIENSTE, Rw: W wieńcu napis poziomy PROVINZIAL GEWERBE AUSSTELLUNG POSEN 1895, brąz 45 mm, ładna patyna, zdjęcie na stronie 126
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-06-2006
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 999