Aukcja 34 / 1221

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  LITERATURA

K. W. Stężyński- Bandtkie- Numismatyka krajowa, tomy I i II, 159 + 9 + 128 + 9, 65 tablic, Warszawa 1839, nieaktualne znaki własnościowe, oprawa półskórek

Numer: 1221
Opis: K. W. Stężyński- Bandtkie- Numismatyka krajowa, tomy I i II, 159 + 9 + 128 + 9, 65 tablic, Warszawa 1839, nieaktualne znaki własnościowe, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 10-06-2006
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Ilość odsłon: 1150