Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty
575 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1774, Warszawa, odmiana z literami AP, Plage 432, Fr. 102, złoto 3.43 g, minimalnie gięty
4 500 zł
4 700 zł
kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w M.. kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w M..
576 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
kopia talara Morikofera 1765, wykonana techniką odlewu w srebrze, 38.04 g, Plage 375, oryginał w Muzeum Narodowym w Warszawie i w British Museum, ciemna patyna
2 000 zł
2 200 zł
talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619 talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619
577 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619
2 200 zł
2 500 zł
talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki
578 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1781, Warszawa, Plage 402, Dav. 1619, na awersie grafitti, ciemna patyna, bardzo rzadki
3 000 zł
2 400 zł
talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620 talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620
579 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, Plage 404, Dav. 1620
1 750 zł
1 400 zł
talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621 talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621
580 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621
1 400 zł
1 750 zł
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz,.. talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz,..
581 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, minimalnie justowany, ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna
1 000 zł
960 zł
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem
582 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, moneta wybita uszkodzonym stemplem
500 zł
660 zł
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna
583 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623, minimalnie justowany, ładny egzemplarz, patyna
900 zł
1 600 zł
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623
584 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623
600 zł
720 zł
półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna
585 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, pod szyją króla drobna wada mennicza, patyna
II-/II
EF-/EF
1 500 zł
3 200 zł
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna
586 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna
750 zł
720 zł
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, minimalnie justowany półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, minimalnie justowany
587 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, minimalnie justowany
III/III+
VF/VF+
700 zł
600 zł
dwuzłotówka 1776, Warszawa, gałązki wieńca dotykają tarczy herbowej, Plage 328 dwuzłotówka 1776, Warszawa, gałązki wieńca dotykają tarczy herbowej, Plage 328
588 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1776, Warszawa, gałązki wieńca dotykają tarczy herbowej, Plage 328
500 zł
620 zł
dwuzłotówka 1776, Warszawa, gałązki nie dotykają tarczy herbowej, Plage 328 dwuzłotówka 1776, Warszawa, gałązki nie dotykają tarczy herbowej, Plage 328
589 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1776, Warszawa, gałązki nie dotykają tarczy herbowej, Plage 328
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
400 zł
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339, minimalnie justowana dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339, minimalnie justowana
590 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339, minimalnie justowana
400 zł
400 zł
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339, na awersie drobna wada blachy, ciemna patyna dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339, na awersie drobna wada blachy, ciemna patyna
591 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339, na awersie drobna wada blachy, ciemna patyna
250 zł
240 zł
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340
592 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340
400 zł
440 zł
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, minimalnie justowana dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, minimalnie justowana
593 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, minimalnie justowana
250 zł
200 zł
złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, Plage 276, minimalna wada blachy na rewer.. złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, Plage 276, minimalna wada blachy na rewer..
594 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, cyfry daty szeroko rozstawione, Plage 276, minimalna wada blachy na rewersie, ale ładnie zachowany egzemplarz
450 zł
1 750 zł